środa, 25 listopada 2009

zmeczona

Dni leca jak opetane...nie wiadomo kiedy, a juz Grudzien prawie!4 tygodnie do Swiat i...wyjazdu do PL :)Pomyslec,ze ''chwile'' temu smazylam sie na plazy na Ibizie a teraz tak zimno,szaro i ponuro...brrrr...To wszystko,to moje samopoczucie jest chyba kwestia przemeczenia no i wszystkich tych zmian,ktore dokonaly sie w ostatnich 2-och miesiacach...Ja to ja,ale po Maluszku widac,jak czasem nie radzi sobie z tym wszystkim...Do tego te cholerne choroby,szczepienia,inhalatory,lekarze,itd...Nikt tego nie lubi.
W glowie mam kilka pomyslow na reorganizacje domu.Chcialabym zrobic tak wiele,ale chyba jednak brak sil i...funduszy...Ale wszystko pomalu :) Najwazniejsze poki co,to urzadzenie sypialnii dla Mii :) A i to nie lada wyzwanie,bo moje ukochane dziecie nie zadowoli sie byle czym,heheh :) Zazyczyla sobie posciel z Hello Kitty,tak na przyklad...ehhh ;)zeby jeszcze mozna bylo taka kupic w takim malym rozmiarze....
W weekend ubieramy choinke :)
Wszystkiego dobrego kochani!

2 komentarze:

 1. Podobało mi blog. I nie znają języka polskiego, ale czytałem kilka rzeczy z tłumaczem. Przy tej okazji zapraszam do obejrzenia moich:
  http://www.devaneiosdevida.blogspot.com/ jest multemático, bo lubię rozmawiać trochę wszystko i cieszyć się i zobaczyć obrazy i zdjęcia w tym małym kraju, ale wielki w duszy, która jest Portugalia. (I'll przekazać to przesłanie na tłumacz, przepraszam błędy lub pisowni, ale mam nadzieję, że wiesz)
  Pozdrowienia
  -----------------------------------
  Gostei do blog. Não sei polaco mas li algumas coisas com o tradutor. Aproveito para te convidares a ver o meu:
  http://www.devaneiosdevida.blogspot.com/, é multemático, pois eu gosto de falar um pouco de tudo e aproveita e vê algumas imagens e fotos deste pequeno país mas grande na alma que é Portugal.(Vou passar esta mensagem no tradutor)
  Cumprimentos

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinka! Ej niech będzie choć trzecia niedziela adwentu - pozwól drzewku porosnąć jeszcze trochę :)
  A propos choć napisałem co napisałem u siebie to wierzę, że zobaczycie w "realu" śnieg w Polsce i ulepicie super bałwana - pamiętaj pokaż zdjecia (ja w NK już swoje z bałwanem mam :D )

  OdpowiedzUsuń