środa, 14 grudnia 2011

Dream Team

A tu moja Dream Team,na zdjęciu jeszcze bez Artsy :) Teraz moja kolekcja liczy już 10 lalek, a 11-ta jest "w drodze" (Tereska!)

Ma ktoś jakiś pomysł jakby tu "uświetnić" wygląd włosów Shakiry? (ta blondyna w jaskrawym kompleciku rózowiastym)Włosy są po SPA,ale nadal jakieś takie sianowate,puszące się loki :( Wyglądają te włosy jak u mojej "papuziej" The Rockers Barbie (pierwsza na dole od lewej),która właśnie została "przeSPAowana" i aktualnie suszy swoje włosy zakręcone na papiloty z tych niby drucików od woreczków do kanapek,heheh :)Zobaczymy co z tego wyjdzie!

I pytanie do profesjonalistów naszych blogowych - nie podjąłby się ktoś rerootu Kiry??? Proszę!!Ona jest masakrycznie prawie łysa!ma może połowę włosów :(

12 komentarzy:

 1. Moją ulubioną fryzurą lakową są anglezy. Robię je na słomkach do napojów, nawijając na nie włosy jak sprężynę. Trochę z tym jest roboty, ale efekt super.
  Fjane stadko lalek :D

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna kolekcja :) Najbardziej podoba mi sie przerobiona monsterka :) ja tez na chwile obecna mam 10 barbietek :).. a w drodze do mnie jest 5 :P!

  OdpowiedzUsuń
 3. hah oby z 10 nie zrobiło ci się 210 ;p
  a na włosy to może warkocz francuski lub jakies drobne loczki

  OdpowiedzUsuń
 4. Reroot to robota dla profesjonalistów i cierpliwych ;) A Kira warta jest takiego zabiegu!
  Co do Shakiry... Zależy jaki efekt chcesz osiągnąć? Płyn do płukania i wrzątek mi zawsze pomagają :)
  Twoja kolekcja fajnie się rozwija! Zobaczysz - niedługo wsiąkniesz na dobre! ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja Shakira też miała włosy sianowate i do tego trochę przerzedzone. Zaplotłam jej warkoczyki i polałam wrzątkiem, wyszło coś na kształt karbów, podobną fryzurę nosi przecież prawdziwa Shakira ;)
  Możesz jeszcze spróbować karbów karbownicą, ale uważaj z nagrzewaniem, bardzo łatwo włosy spalić.

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm....zbaczę co wyjdzie z fryzurą Baśki pierw i wtedy eentualnie "nakręcę" Shakirę.A jak nie,to warkoczyki machnę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Dołączam się do poprzedników: jak wsiąkniesz, to na dobre i nie będziesz się mogła opanować z kupowaniem lalek :D Skromna, acz efektowna kolekcja :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolekcja może nie liczna, ale masz w niej super star, Kirę, Christie, dobry start. :)
  Wszystko na dobrej drodze, mnie tylko "to niebieskie" się nie widzi, ale to tylko moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczna kolekcja!Mała ale śliczna:DMi się akurat w przeciwieństkie do Pana wyżej Upioryna podoba.(Chyba naj z wszystkich)
  Co do Shakiry to z tego co wiem ona ma teraz krótkie włosy;)Ale szkoda ciachnąć więc radzę to co Mono.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dwie z tej kolekcji bym ci chętnie podebrała- oczywiście majsinkę i Upiorkę;)

  OdpowiedzUsuń
 11. hehhe,wieeem :) może jakbym miałą tych lalek z 50,to podzieliłabym się,bo byłoby czym :) a póki co trzeba "kitrać" :)i szukać,szukać,szukać....

  OdpowiedzUsuń