sobota, 30 maja 2015

Wielki Dzień małego człowieka :)

Pospamuję Wam dzisiaj :) 

Antośka się wita!
♥♥♥
Te wszystkie piękne goździki to pozostałość po Pierwszej Komunii Świętej mojej Misi :) nakupowałam ich 4 wielkie butkiety i ustroiłam nimi stół i salon :) Teraz zdobią obie sypialnie :) Pachną obłędnie i stoją już tydzień czasu!Komunia odbyła się w zeszłą niedzielę,w dzień 9tych urodzin mojego Pikunika! Wszystko sie pięknie udało :) Powiem Wam,że niepotrzebnie człowiek stresuje się!Była sama najbliższa rodzina tylko,gdyż Chrzestni,jeden Wujek i jeden znajomy ksiądz odwołali swój przyjazd prawie w ostatniej chwili......Ale nic to :) Misia została hojnie obdarowana,za co wszystkim bardzo dziękujemy!Poniżej kilka zdjęć z tego jakże uroczystego dnia :)♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

4 komentarze:

 1. Chciałam napisać, że lalka śliczna i, że też o takiej marzę, ale Twoja komunistka skradła cały post :) Wyglądzie obie prześlicznie :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A już miałam pytać co Antośka tak odświętnie ubrana - ale doczytałam i wszystko jasne. Czy z okazji komunii życzy się wszystkiego Naj? albo składa gratulacje? Jeśli tak to gratuluję i życzę jednocześnie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) dziękuję,choć nie znam sie zbytnio na obyczajach "okołokomunijnych" :)

   Usuń